אורן צוריאנו מטפל אישי , למד במשך שנים רבות, שיטות טיפול מגוונות מתחומי הפסיכולוגיה והרוח, ויצר סינתזה ייחודית ביניהן, המציעה טיפול אישי טרנספורמטיבי : ממוקד, מאוד אפקטיבי וקצר יחסית.

 

כמטפל – לאורן יתרונות ייחודיים. הוא ניתן ביכולת אבחון נדירה המאפשרת לו לרדת לשורשי הקשיים של המטופל. יכולת זו, בשילוב עם שיטת הטיפול הייחודית שיצר, מאפשרת לו להביא את המטופל לראות באופן ישיר את הגורמים הנסתרים לקשיים שלו. תהליך זה מוביל לפריצת דרך. שבסופה ריפוי עמוק ופתרון הבעיה .

 

מתוך עבודה פרטנית עם מטופלים רבים, עלה הצורך למצוא כלים חדשים שמצד אחד מאפשרים את תהליך הריפוי המלא ומצד שני יעשו זאת ביעילות ובמהירות , כדי להימנע מטיפול ארוך וממושך.

 

טיפול מתמשך מצביע בד"כ על כך שלא נוגעים בשורש הבעיה, אלא רק "מתעסקים" עוד ועוד בסימפטומים שלה. במקרים אלה המטופל עשוי להרגיש טוב יותר. אך התחושה שלו שמשהו בסיס לא נרפא לגמרי, לא תעלם.

 

בין שיטות הטיפול החדשניות שאורן פיתח ומיישם  בעבודתו נמנות Discussion Therapy' Pride Therapy  ו – MCM  שמהוות קפיצת מדרגה בחדר הטיפולים.

 

אורן אינו פסיכולוג! הוא בעל תואר B.A  בפסיכולוגיה מאוניברסיטת ת"א ותואר תרפיסט מוסמך מהאוניברסיטה של אושו בפונה, הודו OTT. הוא התמחה בגישות רבות במשך 15 השנים האחרונות ובעל ניסיון רב במגוון שיטות טיפול.

 

הוא נולד בארה"ב ובשנת 1975 עלה ישראל. הוא מתגורר באזור השרון. הטיפול ניתן בקליניקה בצורן  ובקליניקה בתל אביב.